• Deutsch
  • English
  • Français
  • Nederlands
Biuro
WEStrans Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Spółka komandytowa
ul. Składowa 17
41-500 Chorzów
NIP: 627-23-00-340
Telefon:+48 32 349 72 72
Fax:+48 32 349 72 73
E-mail:biuro@westrans.pl
Spedytorzy
Iwona Kostrzewa
Telefon:+48 32 349 72 74
GSM:+48 668 142 813
E-mail:iwona.kostrzewa@westrans.pl

Dariusz Przybyłek
Telefon:+48 32 349 72 76
GSM:+48 604 548 432
E-mail:dariusz.przybylek@westrans.pl

Inna Klymenko - Praktykant
GSM:+48 604 616 701
E-mail:inna.klymenko@westrans.pl
Dział Techniczny
Michał Breguła
Telefon:+48 32 349 72 77
GSM:+48 602 503 963
E-mail:michal.bregula@westrans.pl

Michał Kurdziej
Telefon:+48 32 349 72 79
GSM:+48 501 599 855
E-mail:michal.kurdziej@westrans.pl

Dział rozliczeń
Joanna Smolarek
Telefon:+48 32 349 72 78
GSM:+48 668 408 341
E-mail:joanna.smolarek@westrans.pl

Krzysztof Błażejczak
Telefon:+48 32 349 72 75
GSM:+48 668 407 192
E-mail:krzysztof.blazejczak@westrans.pl

Dział kadr i księgowość
Agnieszka Lenart - Bednarczyk
Telefon:+48 32 349 72 25
GSM:+48 696 003 613
E-mail:agnieszka.lenart@westrans.pl

Oliwia Łukasik
Telefon:+48 32 349 72 24
GSM:+48 696 003 613
E-mail:oliwia.lukasik@omnibus-gh.pl

Główny księgowy
Bożena Raszewska
Telefon:+48 32 349 72 26
GSM:+48 602 333 942
E-mail:bozena.raszewska@omnibus-gh.pl

Zarząd
Ewa Sztajnert - Prezes Zarządu
Telefon:+48 32 349 72 80
GSM:+48 602 333 940
E-mail:ewa.sztajnert@westrans.pl

Witold Sztajnert - Członek Zarządu
Telefon:+48 32 349 72 70
GSM:+48 602 259 710
E-mail:witold.sztajnert@omnibus-gh.pl